Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
sobota,23 listopada
Imienieny:
Adela, Felicyta, Klemens
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Dzień Kobiet
obrazek
W niedzielne popołudnie 3 marca z okazji Dnia Kobiet do sali środowiskowej licznie przybyły panie na „spotkanie przy kawie” zorganizowane przez sołtys Marię Wesołek i Radę Sołecką Szelejewa Pierwszego.
Kilka minut po 14:30 wszystkich zgromadzonych powitała Maria Wesołek, która nie kryła zadowolenia z tak licznej frekwencji. Jak się okazało nowa inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony szelejewskiej płci pięknej. Wszystkim paniom życzenia złożył Sekretarz Gminy Andrzej Konieczny oraz członek rady sołeckiej Jacek Ciesielski. Na spotkaniu nie zabrakło pysznych ciast, różnych słodkości, lampki wina, muzycznej oprawy, zabawy i śmiechu. Wydarzenie to uświetnił również występ taneczny pary Szymon Kieresz i Marta Sobasik ze Szkoły Tańca Margo w Lesznie. Wszystkie panie zostały obdarowane tabliczką czekolady, a po kilku godzinnych spędzonych na rozmowach i tańcach z uśmiechem na twarzy wracały do domu.

Nieprawidłowy link do filmu.

GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ