Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
piątek,08 grudnia
Imienieny:
Maria, Wirginia, Wirgiliusz
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
III Bieg im. senatora Stanisława Karłowskiego
obrazek
Po dwóch latach przerwy zapraszamy wszystkich amatorów ruchu na świeżym powietrzu do udziału w biegu, który odbędzie w Szelejewie w dniu 4.06.2022r.
Organizatorzy przygotowali kilka tras dla amatorów zdrowego trybu życia. Dwie trasy przygotowano z myślą o najmłodszych, którzy być może po raz pierwszy spróbują swych sił w bieganiu, a bieg senatorski jest propozycją dla starszych amatorów, którzy przybędą sami lub ze swoimi pociechami na to sportowe święto. Dla wszystkich przygotowano pamiątkowe medale.

Ponad 150 zawodników uczestniczyło w III Biegu im. Stanisława Karłowskiego w Szelejewie Pierwszym.
Organizatorami wydarzenia byli: Fundacja Fabryka Pomysłów i Sołectwo Szelejewo Pierwsze.
Jak co roku biegi odbywały się na kilku dystansach. W najdłuższym zawodnicy mieli do pokonania ponad 5 km i wygrał w nim mieszkaniec Szelejewa – Hubert Naglak, oprócz tego odbyły się także biegi dla dzieci – na dystansie 1100 m oraz 310 m - wokół stawu. Biegi miały charakter rekreacyjny i każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Po zakończeniu odbył się piknik dla uczestników, w którym miejscowe KGW częstowało ciastem oraz zupą pomidorową. Sponsorami biegu byli: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Piaskach, ZUPTOR, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, MONDI – SIMET, Powiat Gostyński, Firma Handlowo-Usługowa JEGGER, KAWON – HURT. Organizację wsparły: Ochotnicza Straż Pożarna w Szelejewie, Koło Gospodyń Wiejskich w Szelejewie, Szkoła Podstawowa w Szelejewie, Centrum Kultury i Biblioteka w Piaskach. Podczas zbiórki na rzecz Zuzi zebrano kwotę 738.50 zł i 10 euro.
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ